arabalı kurye firmaları

Kuryeler özellikle son yıllarda hızları ile özel gönderileriniz için tercih edilir bir hizmet olarak karşımıza çıkmakta, teslim edildiği adreste imzalı raporlamaları ile anında gönderinizin teslim edildiğindeki bütün ayrıntılarını anında öğrenebilme imkânınız da olabilecektir. Araçlı kurye seçeneği ise kurye sektöründe verilen önemli bir hizmet olmakta, motorla taşınamayacak kadar ağır ya da şekilce büyük olan gönderileriniz için bu seçenek çok ideal hizmetler oluşturacaktır.

ARABALI KURYE İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

Arabalı kurye fiyatları moto kuryelere göre daha yüksek aralıklarda bulunmakta ancak gönderinizin daha emniyetli bir şekilde varacağı adrese ulaşabilmesini sağlamaktadır. Fiyatlar gönderinin standart hizmetlerle mi, ekspres hizmetlerle mi, gece servisi ile mi gönderilmesi ile belirlenmekte, kademe kademe artabilmektedir. Paketlerinizi çok daha güvenli bir şekilde taşıyan bu seçenekte trafik durumuna göre teslim zamanı biraz daha fazla uzayabilmekte ancak aynı gün içerisinde gönderileriniz varacağı adrese ulaşabilmektedir. Arabalı kurye firmaları verdikleri bu hizmetlerin yanında standart ve ekspres hizmetlerde verebilmekte gönderinizin aciliyetine göre farklı özelliklerdeki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

ARAÇLI KURYE HİZMETLERİ

İstanbul özellikle trafiğin keşmekeş halini aldığı bir şehir olmakta ve güvenli bir şekilde şehir içerisinde bir yerden bir yere paket ulaştırabilmek çok büyük zorluklar içermektedir. Arabalı kurye İstanbul hizmetleri veren firmalar ise mesai saatleri içerisinde verdikleri emniyetli ve hızlı hizmetlerle, ulaşım alanında beklediğiniz özveriyi sunmaktadır. Gece mesaileri içinde bir araç bulundurulmakta, gece acil durumlarında fiyatlar biraz yüksek meblağlarda bulunsa da 7/24 hizmetler kesintisiz olarak devam edebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Moto Kurye başlıklı makalemizde kurye, moto kurye ve moto kurye firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.