beykoz-kurye

Beykoz motorlu kurye

Kalabalık kentlerin en önemli sorunlarından biri ulaşımdır. Yoğun trafik akışının içinde bir yerlere zamanında yetişebilmek çok da imkân sınırları içinde değildir. Beykoz kurye firmaları gönderi taşımada motorlu araçları ile bu dezavantajı avantaja çevirmektedir. Verilen hizmetler arasında standart ve ekspres olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Standart göndeler gün içinde belirlenen rota istikametinde dağıtılmaktadır. Verilen bu hizmetlerde gönderi ulaştırma süresi maksimum 3 saattir.

Beykoz kuryeci firmaları acil gönderiler içinde ekspres hizmetleri vermekte, acil gönderler varacağı adrese en kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. 45 dakika gibi bir zaman zarfı içinde gönderiler acil kategorisinde istenilen adrese ulaştırılır. Sabah 08:00 ile mesaiye başlayan kuryeler akşam yaz-kış uygulamasına göre 17:30 veya 18:30 da mesailerini sonlandırır. Gece gönderileri içinde nöbetçi kurye hizmetleri verilmekte Beykoz motor kuryeleri her ihtiyacınız olduğu anda anında ihtiyaçlara bu şekilde cevap vermektedir. Ayrıca ebat olarak daha büyük gönderileriniz için arabalı kurye seçenekleri bulunur. Fiyat olarak motorlu kurye seçeneklerine göre daha yüksek olsa da koli-kutu gibi gönderiler için hızlı ve güvenli taşıma şekli olacaktır.

BEYKOZ MOTOR KURYE

Yaya kurye hizmetleri de verilmekte daha yakın noktalar için tercih edilebilen bu seçenekte banka kartları, dergi, davetiye gibi gönderiler hızlı ve uygun fiyat aralıklarında varacakları adreslere ulaşır. Beykoz kurye alanda hızlı olmasının yanında ekonomik ve güvenli taşımacılık hizmetleri de vermektedir.

İstanbul Beykoz ilçesi motor kurye hizmeti verdiğimiz ilçeler aşağıdaki gibidir.
Acarlar motor kurye· Anadoluhisarı motor kurye· Anadolukavağı motor kurye· Baklacı motor kurye· Çamlıbahçe motor kurye· Çengeldere motor kurye· Çiftlik motor kurye· Çiğdem motor kurye· Çubuklu motor kurye· Fatih motor kurye· Göksu motor kurye· Göztepe motor kurye · Gümüşsuyu motor kurye· İncirköy motor kurye· Kanlıca motor kurye · Kavacık motor kurye ·

Ortaçeşme motor kurye · Paşabahçe motor kurye · Rüzgârlıbahçe motor kurye · Soğuksu motor kurye· Tokatköy motor kurye · Yalıköy motor kurye· Yavuzselim motor kurye · Yenimahalle motor kurye. Çavuşbaşı motor kurye. Çengelköy motor kurye

Bir önceki yazımız olan Motor kargo hizmetleri başlıklı makalemizde istanbul motorlu kargo firmaları, motor kargo ve motor kargo firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.