Beyoğlu motorlu kurye

İstanbul’un nadire ve güzel semtlerinden birisi olan Beyoğlu eski yapısından dolayı küçük ve nadide bir semttir. Bu semtteki iş yerleri ve işletmelerde bir o kadar eskidir. Beyoğlu gelen turistlerin en uğrak yerleridir. Bu semtte bulunan eski dükkânlarda altın ve kıymetli eşyalar satışa sunulmaktadır. Bu kıymetli eşyaların diğer bölgelere taşınması nakliyesi hızlı ve güvenilir olmalıdır. Bu nakliye işlemini genel olarak kurye firmaları il yapmaktadırlar. Beyoğlu kurye firmalarının görevleri diğer semt ve ilçelerde bulunan kurye şirketlerinden daha yoğun ve kaliteli olmalıdır. Gelir durumu yüksek olan kişilerin yapmış oldukları alışverişlerdeki ürünlerin kendilerine teslimatında Beyoğlu kurye firmaları kullanılmaktadır.

BEYOĞLU MOTORLU KURYE
Kurye artık dünyanın en hızlı iletişin ve ürün gönderme kuruluşu olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler gene olarak şehir içi nakliyelerinde motorlu kuryeler kullanılmaktadır. Motorlu kuryeler büyük şehirlerde ürün teslimatında sıkıntı yaşamamaktadırlar. Büyük şehirlerdeki trafik sıkışıklığı en büyük sorunlardan bir tanesidir. Motorlu kuryeler bu sıkıntıyı ortadan kaldırıp hizmeti sonlandırmaktadırlar. Beyoğlu kurye firmaları da bu konuda daha titiz davranmaktadırlar. Beyoğlu konumu ve eski tarihi itibari ile gözde bir semt olmasından dolayı kaliteli hizmet vermek zorundadırlar. Ayrıca taşımakta oldukları ürünlerin ve kargoların baha biçilmez müvherat olmasından dolayı sigortalı olmak zorundadırlar. Sigortalı işlem yapmalarından dolayı yaşanacak olumsuz olaylara karşı kendilerini ve müşterilerini korumuş olmaktadırlar.

Motorlu kurye hizmetleri
Kuryelin en önemli görevleri almış oldukları kargo ve kuryeleri en kısa sürede diğer adresi ya da verilen saat ve tarih içerisinde teslim etmektir. Bu teslimatı yaparken aynı zamanda çalışan memnuniyetini yitirmemekte önemlidir. Hız her zaman için tavsiye edilen ve önerilen bir olgu değildir. Hızdan kasıt Beyoğlu kurye firmaları için kalitedir. Aynı zamanda diğer kurye firmaları ile irtibatta olmak kalitesi arttırmaktadır.

Beyoğlu mahalleleri aşağıdaki gibidir:

 Arap Cami Motor kurye,

Asmalı Mescit Motor kurye,

Bedrettin Motor kurye,

Bereketzade Motor kurye,

Bostan Motor kurye,

Bülbül Motor kurye,

Camiikebir Motor kurye,

Cihangir Motor kurye,

Çatma Mescit Motor kurye,

Çukur Motor kurye,

Emekyemez Motor kurye,

Evliya Çelebi Motor kurye,

Fetihtepe Motor kurye,

Firuzağa Motor kurye,

Gümüşsuyu Motor kurye,

Hacıahmet Motor kurye,

Hacımimi Motor kurye,

Halıcıoğlu Motor kurye,

Hüseyinağa Motor kurye,

İstiklal Motor kurye,

Kadı Mehmet Motor kurye,

Kalyoncu Kulluğu Motor kurye,

Kamer Hatun Motor kurye,

Kaptanpaşa Motor kurye,

Katip Mustafa Çelebi Motor kurye,

Keçeci Piri Motor kurye,

Kemankeş Karamustafa Paşa Motor kurye,

Kılıçali Paşa Motor kurye,

Kocatepe Motor kurye,

Kulaksız Motor kurye,

Kuloğlu Motor kurye,

Küçük Piyale Motor kurye,

Müeyyedzade Motor kurye,

Ömer Avni Motor kurye,

Örnektepe Motor kurye,

Piri Paşa Motor kurye,

Piyalepaşa Motor kurye,

Pürtelaş Hasan Efendi Motor kurye,

Sururi Mehmet Efendi Motor kurye,

Sütlüce Motor kurye,

Şahkulu Motor kurye,

Şehit Muhtar Motor kurye,

Tomtom Motor kurye,

Yahya Kahya Motor kurye,

Yenişehir Motor kurye,

Bir önceki yazımız olan Anadolu yakası kurye başlıklı makalemizde anadolu yakası kurye, istanbul kurye ve istanbul moto kurye hakkında bilgiler verilmektedir.