Çatalca motorlu kurye

Günümüzde gönderi hizmetleri büyükşehirlerdeki trafik sorunlarına bağlı olarak çok fazla aksayabilmektedir. Özellikle İstanbul her geçen gün nüfusu hızla artan bir şehir olarak gönderi hizmetlerinde hız ve emniyet aranan özellikler haline gelmiştir. Çatalca kurye firmaları bu sorunlar karşısında verdiği tüm hizmetlerle gönderilerin motorlu, arabalı ve yaya seçenekleri ile en hızlı şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

ÇATALCA MOTORLU KURYE FİRMALARI

Gönderi evrak boyutunda ise motorlu kurye hizmetleri ile gönderi varacağı adrese en kısa zaman dilimleri içerisinde teslim edilmektedir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu zamanlarda araç kullanımı itibari ile avantajlı bir gönderim şekli olan çatalca kurye telefon hizmetleri 1ile 3 saat arasında normal servislerde teslimat yapmaktadır. Acil motorlu kurye hizmetlerinde ise teslimat adresi uzaklığına göre 45 dakika içerisinde teslimatlar yapılabilmektedir. Araçlı kurye hizmetleri de daha büyük ebatlardaki gönderiler için alternatif bir hizmettir. Ürün satışı yapan firmalar için ekonomik bir seçenek olabilmektedir. Mesai saatleri 08:00 ile 17:30 arasında olsa da çatalca kuryeci hizmetlerinde 7*24 hizmet sağlayacak nöbetçi kuryelerde her an ihtiyaçlara cevap verecek şekilde hazırda bekler.

Kiralık kurye hizmetleri de firmalar için çok ekonomik gönderi seçenekleri arasında yer alır. Firmada hazır bekleyecek kurye ihtiyaç anında hemen gönderiyi teslimat adresine ulaştıracaktır. Çatalca motor kurye hizmetleri arasında yaya kurye hizmetleri de bulunmakta, gönderi seçenekleri değiştikçe verilen hizmetlerde aynı ölçü de uygunluk sağlanmaktadır.

Çatalca ilçemiz için Motor Kurye hizmeti verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir:  Akalan Mahallesi Atatürk Mahallesi Aydınlar Mahallesi Bahşayiş Mahallesi Başak Mahallesi Belgrat Mahallesi Celepköy Mahallesi Çakıl Mahallesi Çanakça Mahallesi Çiftlikköy Merkez Mahallesi Dağyenice Mahallesi Elbasan Mahallesi Fatih Mahallesi Ferhatpaşa Mahallesi Gökçeali Mahallesi Gümüşpınar Mahallesi Hallaçlı Mahallesi Hisarbeyli Mahallesi İhsaniye Mahallesi İnceğiz Mahallesi İzzettin Mahallesi Kabakça Mahallesi Kaleiçi Mahallesi Kalfa Mahallesi Karacaköy Merkez Mahallesi Karamandere Mahallesi Kestanelik Mahallesi Kızılcaali Mahallesi Muratbey Merkez Mahallesi Nakkaş Mahallesi Oklalı Mahallesi Ormanlı Mahallesi Ovayenice Mahallesi Örcünlü Mahallesi Örencik Mahallesi Subaşı Mahallesi Yalıköy Mahallesi Yaylacık Mahallesi Yazlık Mahallesi

Bir önceki yazımız olan Beykoz motor kurye başlıklı makalemizde Acarlar Motor kurye, Akbaba Motor kurye ve Alibahadır Motor kurye hakkında bilgiler verilmektedir.