toplu dağıtım

  Aksiyon kurye acil evraklarınızı en hızlı şekilde adresine teslim eder, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar.

Son yıllarda artan göçler ve yaşam kalitesi nedeni ile İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlere göçü artırmıştır. Bu da alt yapı hizmetlerinin yetersiz kalmasına ve ulaşım başta olmak üzere milyonlarca insanın çok fazla sorunlar karşı karşıya bırakmaktadır. Trafiğin tam bir keşmekeş halini aldığı durumlarda ise araç olarak motosikletlerin çok büyük avantajları bulunmaktadır. Gönderi sektöründe hem hızlı hem de İstanbul ucuz kurye hizmeti veren pek çok firma önemli ihtiyaçları karşılamaktadır. Kurye denildiğinde ilk akla motorlu kuryeler gelse de yaya, arabalı ve kiralık kurye gibi ihtiyaçları en doğru şekillerde karşılayabilmek adına da pek çok seçenek bulunmaktadır.

Ekonomik hızlı kurye

Ekonomik hızlı kurye

UCUZ MOTO KURYE BURADA

Mesai saatleri içerisinde çalışan kuryeler genellikle 08:30 ile 17:30 arasında çalışırlar. Gece nöbetçileri de bulunan kurye firmaları gündüz tarifelerinde en ucuz kurye hizmetleri vermektedirler. Motorlu kuryeler iki çeşit hizmet vermektedir. Gönderinizin durumuna göre ekspres ya da normal hizmetlerle ulaşacakları adreslere ulaşabileceklerdir. Arabalı seçenekler ise gönderinizin motosikletlerle taşınamayacağı durumlar içindir. Kiralık kuryeler özellikle evrak trafiği çok fazla olan firmalar için çok önemli bir hizmettir. Hazırda sizin için firmanızın kapısında bekleyecek kurye önemli evraklarınızı tam zamanında karşı firmalara götürebilecek, işleriniz hiçbir alanda aksamayacaktır. Yaya kuryeler ise daha çok yakın mesafe gönderi aralıklarında hizmet vermekte her alanda ihtiyacınız olan her durumda en ucuz kurye hizmetleri ile gönderileriniz çok kısa zaman dilimleri içerisinde varacağı adrese ulaşabilmektedir.

Toplu kurye hizmetleri de elinizdeki gönderilerin belli bir alan içerisinde birden fazla kişiye ulaştırılmasında önemli hizmetler vermekte, hatta isteğinize göre gönderiniz ile ilgili raporlar da anında size ulaştırılabilmektedir. Motorlu kuryeler hem ekonomik fiyatları hem de hızlı sistemleri ile bireysel anlamda da kurumsal anlamda da ihtiyaçları sorunsuz karşılayan hizmetler sunabilmektedir.