Esenyurt kurye firmaları

 

Son yıllarda artan nüfus ve gelişen yaşam koşulları içerisinde hız ve emniyet iki önemli kriter olmuştur. Özellikle gönderi teslimatlarında yavaş ilerleyen trafik büyük sorunlar ortaya çıkarır. Esenyurt kurye firmaları bu alanda aranılan özelliklerde gönderi teslimatları yapmaktadır. Motorlu kuryeler hem hız hem de güvenlik açısından birbirini tamamlayan hizmetleri ile her ihtiyaç duyulduğu anda hizmetler vermektedir.

ESENYURT MOTORLU KURYE FİRMALARI

Esenyurt motorlu kurye hizmetleri başlığı altında farklı hizmetler bulunmakta, standart kurye hizmetlerinde tüm gönderiler belirlenen rota güzergâhı üzerinde sıra ile dağıtılmaktadır. Kuryeler merkezle anında irtibat kurmakta ve teslimat ile ilgili anlık bilgiler vermektedir. Gönderilerin durumu bu şekilde pratik bir şekilde takip edilebilmektedir. Adres uzaklığına göre bir saat ile üç saat arasında normal gönderimde paketler adreslerine ulaşır. Esenyurt kurye hizmetleri arasında ekspres gönderim seçenekleri de bulunmakta, normal gönderim seçeneklerine göre fiyat aralığı daha yüksek olmaktadır. Acil gönderilerde adrese özel teslimatlar yapıldığı için 45 dakika içerisinde paketler varacağı yere ulaşır.

ESENYURT MOTORLU KURYE FİYATLARI için bizimle irtibata geçin.

Yaya kuryelerde hizmetler arasında bulunmakta, banka kartları, davetiyeler, dergiler gibi gönderilerde pratik ve ekonomik hizmetler vermektedirler. Esenyurt kuryeci hizmetleri arasında bulunan yaya kuryeler teslim aldıkları evrakları imzalatıp geri getirme hizmetleri de sunmaktadır. Özellikle resmi evrakların gönderilerinde motorlu kurye hizmetleri emniyetli ve hızlı gönderi seçenekleri olmaktadır. Arabalı kurye hizmetleri de verilmekte gönderiler koli tarzında büyük ebatlarda olduğunda ideal taşımacılık seçeneğidir.

Esenyurt sanayi bölgesinde bulunan mermerciler sanayi sitesi motor kurye hizmetimiz devam ediyor. Bununla beraber isosan motor kurye, mimsan motorlu kurye hizmetlerimiz de sürmektedir.
Akçaburgaz Motor Kurye · Ardıçlı Motor Kurye· Atatürk Motor Kurye· Cumhuriyet Motor Kurye · Fatih Motor Kurye · Güzelyurt (Haramidere Motor Kurye) · İncirtepe Motor Kurye· İnönü Motor Kurye · İstiklal Motor Kurye· Mehterçeşme Motor Kurye· Merkez Motor Kurye· Namık Kemal Motor Kurye· Örnek Motor Kurye· Pınar Motor Kurye · Sanayi Motor Kurye· Saadetdere Motor Kurye· Talatpaşa Motor Kurye· Yenikent Motor Kurye· Yeşilkent Motor Kurye

Bir önceki yazımız olan Esenler motor kurye başlıklı makalemizde Atışalanı Motor Kurye, Birlik Motor kurye ve Çifte Havuzlar Motor kurye hakkında bilgiler verilmektedir.