eyüp motor kurye

Her daim çalıştığı şirketin teslim alınacak ve teslim edilecek olan evrak, eşya ve dosyaları gerektiği zamandan daha kısa süreler içerisinde adreslerine ulaştıran Eyüp motor kurye sayesinde trafik sıkıntısından kurtularak, oturduğumuz yerden tüm işlerimizi aksatmadan normal seyrinde halledebilme imkânına sahibiz. Kuryenin evrak ya da eşyalara zarar vermeden istenilen zamanlarda gereken adreslere ulaştırması gerekmektedir. Güvenilir şirketler tarafından yapılması gereken taşma ve teslimat işleri çok ciddi bir iştir. Kimi zaman hayati ve hukuki önem taşıyan evrakların teslim edildiği Eyüp kuryelere her zaman her sektörde ihtiyaç duyulmaktadır.

EYÜP MOTORLU KURYE

Ayrıca gün içerisinde bir bölgeden diğer bir bölgeye ulaştırılmak istenen evraklara acil kurye hizmetleri verilmektedir. Bunun yanı sıra kiralık kurye hizmeti de sunan Eyüp kurye firmaları tarafından sizlere yönlendirilmiş olan kuryeyi istediğiniz adreslere göndererek, ihtiyacınız doğrultusun da yönlendirebilmektesiniz. Teslim edilecek olan ürünlerin büyüklüğüne göre araç imkânı bulunan sektörde gece gündüz arabalı kurye imkânlarından yararlanılabilmektedir.

Şirketlerin özel tercihi olan yaya kuryeler düzenli olarak aynı şirket için çalıştığı için şirketler için daha ekonomik olmaktadır. Yürüme mesafesinden uzak mesafelerde toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda olan Eyüp kuryeci teslimat süresini bu yüzden biraz uzatmak zorunda kalabilmektedir. Kuryecilik hizmetlerinde şirketlere ve kuryeye düşen bir takım kurallar bulunmaktadır. Her ki tarafında olumsuzluk yaşamaması için bu kurallara uymaya özen göstermeleri gerekmektedir.

Eyüp ilçesi sınırları içinde motorlu kurye hizmetlerimizin sürdüğü semt ve mahalleler şu şekildedir:
Ağaçlı Motor kurye· Akpınar Motorkurye · Akşemsettin Motorkurye · Alibeyköy Motorkurye· Çırçır Motorkurye · Çiftalan Motorkurye· Defterdar Motorkurye· Düğmeciler Motorkurye · Emniyettepe Motorkurye· Esentepe Motorkurye · Göktürk Motorkurye· Güzeltepe Motorkurye· Işıklar Motorkurye · İhsaniye Motorkurye· İslambey Motorkurye· Karadolap Motorkurye· Eyüp Merkez Motorkurye · Mimarsinan Motorkurye· Mithatpaşa Motorkurye· Nişanca Motorkurye· Odayeri Motorkurye· Pirinççi Motorkurye· Rami Cuma Motorkurye· Rami Yenimahalle Motorkurye· Silahtarağa Motorkurye· Sakarya Motorkurye · Topçular  motor kurye· Yeşilpınar motor kurye.

Semtler: Edirnekapı motor kurye· Kemerburgaz motor kurye· Otakçılar motor kurye· Rami motor kurye

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Esenyurt motor kurye başlıklı makalemizde Akçaburgaz Motor kurye, Ardıçlı Motor kurye ve Atatürk Motor kurye hakkında bilgiler verilmektedir.