güngören motor kurye

Ulaşım büyükşehirlerde yoğun trafik arasında keşmekeşe dönüşmektedir. Bu yerleşim mekanlarında gönderi teslimatları yapmak bu alanda hizmet veren kuruluşlar için oldukça zor olmaktadır. Motorlu kuryeler ise özellik büyükşehirlerin kalabalık sokakları arasında çok rahat hareket ettikleri için daha hızlı teslimatlar yapabilmektedir. Güngören motorlu kurye firmaları standart ve ekspres hizmetleri ile ihtiyaçlara en ideal şekillerde cevap verir.

GÜNGÖREN MOTORLU KURYE

Motorlu kuryeler sabah 08:00 de mesaiye başlamakta akşam17:30 a kadar gönderi teslimatı yapmaktadır. Teslimat yapıldığında anında merkeze rapor veren kuryeler sayesinde paketin anlık ulaşım bilgisi müşterilere iletilmektedir. Acil gönderilerde 45 dakikalık teslimat süresi bulunmaktadır. Güngören motorlu kurye hizmetleri arasında yaya kurye hizmetleri de bulunmakta, önemli evraklar ve gönderiler yakın mesafeler için geçerli olmak kaydı ile çok daha emniyetli bir şekilde teslim edilmektedir. Arabalı kurye fiyatları da standart gönderi hizmetlerine göre yüksek aralıklarda yer almaktadır. Gün içerisinde teslimatlar yapılmakta ve daha çok boyut olarak çok daha büyük ölçülerdeki gönderilerde tercih edilmektedir.

Güngören kuryeci hizmetleri arasında firmalara özel kurumsal hizmetlerde bulunmaktadır. Kiralık kurye hizmetleri firmalar için hem eleman hem de araç masrafından kurtaran ekonomik bir hizmet olmaktadır. Bu nedenle firmalarında resmi evrak işlemlerinde oldukça pratik bir hizmetler oluşturacaktır. Kurye mesai saati başladığı andan itibaren firmanın kapısın da hazır olarak bekleyecektir. Güngören kurye hizmetleri her alanda emniyetli, hızlı ve pratik gönderim seçenekleri ortaya çıkaracaktır.

Motor kurye hizmeti verdiğimiz Güngören ilçesi mahalleleri aşağıdaki gibidir:
Akıncılar motor kurye· Abdurrahman Nafiz Gürman motor kurye · Gençosman motor kurye· Güneştepe motor kurye · Güven motor kurye· Haznedar motor kurye · Mareşal Çakmak motor kurye · Mehmet Nesih Özmen motor kurye · Güngören merkez motor kurye · Güngören Sanayi motor kurye · Tozkoparan motor kuryeMerter  motor kurye

 

 

Bir önceki yazımız olan Fatih motor kurye başlıklı makalemizde Akşemsettin Motor Kurye, alemdar motor kurye ve Ali Kuşçu Motor Kurye hakkında bilgiler verilmektedir.