kartal motor kurye

                                               Günümüzde çok maliyetli olan büyük kolileri dahi kurye aracılığı ile göndermekte olan birçok şirket kartal kurye firmaları altında hizmet veren kuryelerden kiralama yaparak şirketin teslim edilecek olan evrak ve dosyalarının teslimatını çok ekonomik fiyatlarda yapmaktadır. Kimi zaman hayati ve hukuki önemlere sahip olan birçok evrak yalnızca şirket adına çalışmakta olan kurye tarafından olması gereken zamandan daha erken süreler içerisinde alıcı adreslere teslim edilmektedir.

KARTAL MOTORLU KURYE

Kuryecilik hizmeti alan şirketlerin olumsuzluklar yaşamamaları için seçilen kurye firmasındaki personellerin tecrübeli ve güvenilir kişiler olması gerekmektedir. Şuan birçok ilaç firması, internet üzerinden yaptığımız alışverişlerimizde, bitkisel ilaçların satışının yapıldığı şirketler gibi birçok alanda işlerin hızlı yürümesi ve müşterilerin mağdur olmamaları adına kuryelerle çalışılmaktadır. Kartal motorlu kurye bünyesinde çalışan kuryeler akla bile gelmeyecek olan birçok sektörde taşıma ve teslimat hizmetleri sağlamaktadır. Şahsi ve kurumsal işlerin yanı sıra tüm devlet dairelerinin toplu dağıtım ve evrak teslimatlarında da kuryelerle çalışılmaktadır.

Hizmet verdiği şirketi hiçbir şekilde mağdur etmeyen Kartal kurye kendilerine duyulan güvenle teslim etmeleri gereken evrakları zamanından önce alıcılarına teslim ederek kimseye mağduriyet yaşatmamaktadır. Çalıştıkları iş alanlarında yaya kurye, arabalı kurye, kiralık kurye ve motorlu kurye olmak üzere 4 farklı hizmette sınıflandırılmaktadırlar. İş yaptığı şirketin mesaisiyle birlikte işe başlayanKartal kuryecidağıtılacak olan evrakları ve adres bilgilerini alarak görevine başlar.

Motor kurye hizmeti verdiğimiz Kartal mahalleleri aşağıdaki gibidir:

Atalar Motor Kurye,
Cevizli Motor Kurye,
Cumhuriyet Motor Kurye,
Esentepe Motor Kurye,
Gümüşpınar Motor Kurye,
Hürriyet Motor Kurye,
Karlıktepe Motor Kurye,
Kordonboyu Motor Kurye,
Orhantepe Motor Kurye,
Ortamahalle Motor Kurye,
Petrol-İş Motor Kurye,
Soğanlık Motor Kurye,

Bir önceki yazımız olan Silivri Motorlu Kurye başlıklı makalemizde silivri acil kurye, silivri kurye iletişim ve silivri kuryeci hakkında bilgiler verilmektedir.