MALTEPE MOTORLU KURYE

Artık adresten adrese, evrak, dosya ve eşyalarımızın teslimatını gerçekleştiren kuryeler gece gündüz ihtiyaç duyduğunuz anlarda sizlere bir telefon uzaklıktalar. Günümüzde her sektörde hizmet veren şirketlerin gün içerisindeki işlerinin normal seyrinde devam ettirebilmek için kuryeye ihtiyaç duyarlar. Onlara hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiren Maltepe kurye firmaları şirketlere kiralamış oldukları yaya kuryelere karışma hakkına sahip değillerdir. Tamamen şirketlere ait olan kuryeler diğer şirket çalışanları gibi sabah mesaisine başlayarak tüm gün çalışmalarına devam edipakşam herkesle birlikte paydos etmek zorundadır.

Çalıştıkları şirketlerin güvenini kazanmış olan kiralık Maltepe kuryeler kimi zaman şirket için hayati ve hukuki değere sahip olan dosyaları da teslim etmekle görevlendiriliyor. Bu yüzden kurye işinin ne kadar ciddi bir iş olduğunun farkında olan şirketler teslimatlar da herhangi bir olumsuzluklarla karşılaşmamak adına güvenilir personellere sahip olan güvenilir kurye şirketleriyle çalışmayı tercih ediyorlar.

Kendi şirketlerine ait kiralık kuryeleri bulunmayan şirketler Maltepe kuryeciyi arayarak teslim edecekleri paketin durumuna göre araçlı ya da yaya kurye isteğinde bulunmaktalar. Hava durumlarına ve yoğun trafiğe aldırış etmeden paketleri zamanın da teslim edebilmek adına büyük çabalar harcayan Maltepe motor kuryeler, sizlerin göndermiş olduğunuz paketleri isim ve imza karşılığında adreslerine teslim etmektedirler. Teslimatlar da her hangi bir sorun yaşandığında ise alınan isim ve imza evrakları sayesinde sorunlar çözülmektedir.

 

Aşağıda hizmet verdiğimiz maltepe mahalle listesi bulunuyor

Altayçeşme Motor Kurye,
Altıntepe Motor Kurye,
Aydınevler Motor Kurye,
Bağlarbaşı Motor Kurye,
Başıbüyük Motor Kurye,
Büyükbakkalköy Motor Kurye,
Cevizli Motor Kurye,
Çınar Motor Kurye,
Esenkent Motor Kurye,
Feyzullah Motor Kurye,
Fındıklı Motor Kurye,
Girne Motor Kurye,
Gülensu Motor Kurye,
Gülsuyu Motor Kurye,
İdealtepe Motor Kurye,
Küçükyalı Motor Kurye,
Yalı Motor Kurye,
Zümrütevler Motor Kurye.

 

Bir önceki yazımız olan Toplu dağıtım kurye hizmetleri başlıklı makalemizde broşür dağıtım, insört dağıtım ve katalog dağıtım hakkında bilgiler verilmektedir.