moto kurye fiyatları

Bir yerden bir yere gönderilerin iletilmesini sağlamak için günümüzde kargo firmaları hizmetler vermektedir. Ancak bazı durumlarda acil gönderiler için standartların ötesinde hizmet olanakları bulunmamaktadır. Özellikle trafiği yoğun kalabalık şehirlerde gönderilerin adresine ulaşması planlananın aksine çok fazla zaman alabilecektir. Moto kurye İstanbul bu trafiği günlük hayatı felç eden şehirde çok önemli bir hizmet olmakta, çoğu zaman İstanbul içi herhangi bir yere 2-3 saat gibi kısa zaman dilimleri içerisinde gönderiler teslim edilebilmektedir.

MOTO KURYE

Hizmet çeşitleri olarak standart seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezlerine hizmet talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Mesai saatleri içinde çalışan moto kuryeler, teslim edecekleri tüm evrakları aynı yön içerisinde sıraya koyarak teslimat gerçekleştirebilmektedirler. Mesai saatleri sonrasında gece hizmetleri de verilmekte ancak bu alanda moto kurye fiyatları gündüz tarifesine göre biraz daha yüksek aralıklarda bulunmaktadır.

Ekspres kurye hizmetleri ise aciliyeti bulunan gönderileriniz için önemli bir hizmet olarak karşımıza çıkmakta uzaklık, trafik, hava şartları gibi koşullara göre 30 dakika ile 120 dakika arasında gönderileriniz varacağı adrese ulaşabilmektedir. Kiralık kurye seçenekleri ise moto kurye firmalarının, işletmelerin gönderi yoğunluğu olan durumlarında hızlı teslimat yapabilme imkânı veren hizmetleri olarak önem taşımaktadır. Toplu dağıtımlarda da önemli hizmetler vermekte olan moto kuryeler hızları, ekonomik fiyatları, benzersiz hizmetleri ile evrak-paket gibi gönderilerinizde ideal dağıtım hizmetleri sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu kurye başlıklı makalemizde Arap Cami Motor kurye, Asmalı Mescit Motor kurye ve Bedrettin Motor kurye hakkında bilgiler verilmektedir.