Toplu dağıtım kurye

TOPLU DAĞITIM

 

Broşürler, promosyon, davetiye, banka kredi kartları ve hesap ekstreleri gibi toplu gönderilerde kurye hizmeti olarak verilen ortaya çıkan çalışmalar tam da işletmenizin ihtiyacı olacak tarzda olmaktadır. Toplu dağıtım firmaları verilen adrese gönderdikleri kuryeleri ile ücretsiz bir şekilde gönderilerin tümünü teslim alır ve belirlediği rota dâhilinde tüm gönderileri adreslerine bırakır. Özellikle banka kartları gibi gönderilerde müşterilere ayrıntılı raporlar hazırlanmakta iade durumlarında sebep de belirtilmektedir.

Kurye hizmetleri motorlu, arabalı, yaya olmak üzere gruplara ayrılabilmekte her alanda evraklarınızın varacakları adrese alternatif seçenekler arasından en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayabilecek seçenek olarak tercihler arasında önemli bir yer edinmiş durumdadır. Sabah 08:30 da başlayan mesaileri ile toplu dağıtım İstanbul firmaları mesai bitimine kadar ellerindeki gönderileri tamamen adreslerine teslim etmiş olacaklardır. Her adresten sonra operatörle bağlantı kuran kuryeler ulaşıldı-ulaşılamadı bilgisi vererek müşterilerin anlık bilgileri alabilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca adreslere teslim edilen evraklar karşılığında teslim alındı imzası da bulunabilmekte ve gönderileriniz hakkında kesin bilgilere her an ulaşabilme imkanı firmalar tarafından size sunulmaktadır.

Toplu dağıtım fiyatları alanında gönderileriniz miktarı, teslim edilecek adreslerin uzaklığı gibi maddeler tek tek hesaplanarak yekûn oluşturulacaktır. Ayrıca firmalar abonelerine özel indirim seçenekleri de uygulayabilmekte özellikle toplu gönderilerinizde abone olarak özel fiyatlardan yararlanabilme imkânı da elde edebileceksiniz. Gündüz mesaisi yaz-kış sezonlarına göre değişmekte ve gece mesaisinde verilen hizmetler genellikle fiyat olarak daha yüksek meblağlarda bulunabilmektedir.

Toplu kurye dağıtım hizmetleri genel olarak şu şekildedir:

broşür dağıtım
insert dağıtım
dağıtım firmaları
kurye dağıtım
istanbul dağıtım
katalog dağıtım

Bir önceki yazımız olan Motor Kurye Firmaları başlıklı makalemizde kurye firmaları istanbul, moto kurye firmaları ve motor kurye firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.