yaya kurye hizmetleri

Genellikle evrak ya da boyutu küçük gönderilerin kuryeler tarafından varacağı adrese ulaştırılması alternatif ama kısa zaman dilimleri içerdiğinden daha fazla tercih edilmektedir. Özelikle kalabalık evrak akışları olan firmalar kiralık kurye seçenekleri ile resmi akışlarında aksama oluşmasına izin vermemektir. Kurye olarak hizmet veren firmalar, motorlu, arabalı ve yaya gibi hizmet seçenekleri sunmakta, yaya kurye firmaları verdikleri hizmetlerle daha çok toplu dağıtım yapıldığı zamanlarda profesyonel çalışmalar ortaya çıkarmaktadırlar.

YAYA KURYE BİZİM İŞİMİZ

Mesafe yakın olduğu durumlarda da yaya kurye fiyatları çok ekonomik seçenekler olarak karşımıza çıkmakta sabah 08:30 ile 17:30 arasında aldıkları tüm gönderileri adres sırasına koyarak dağıtabilmektedirler. Teslim edildiğine dair imzalar alınmakta ve tercihinizi göre gönderinizin teslim yolculuğu adım adım raporlanabilmektedir. Kurye dağıtım esnasında teslimat yaptıkça merkezine bilgi verebilmekte, paketiniz teslim edildiğinde anında haberiniz olabilmektedir.

Trafik yoğunluğu ulaşım konusunda büyük sıkıntılar meydana getirmekte yaya kurye İstanbul alanında hizmet veren firmalar, verdikleri bu alternatif hizmetlerle her alanda pratiklik sağlamak için 7*24 kesintisiz hizmetler verebilmektedir. Banka kartları, hesap ekstreleri, broşür veya kataloglar, dergi ya da toplantı davetiyeleri gibi alanlarda verilen toplu dağıtım hizmetlerinde de yaya kuryeler tek tek adres dolaşarak hizmet vermektedirler. Ayrıca evde bulunamadı, kart sahibi yoktu, gibi notlarda alarak teslim edilmediği takdirde ayrıntılı raporda sunabilmektedirler. Hızlı, ekonomik, güvenli hizmetleri veren kurye firmaları nüfusu ve trafiği çok yoğun olan kentlerde özellikle çok önemli hizmetler sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Arabalı kurye başlıklı makalemizde abalı kurye firmaları, arabalı kurye fiyatları ve arabalı kurye istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.